Lieve mensen,
Wij wonen op Aruba en in de zomer een paar maanden in Nederland op de Veluwe. We zoeken een liefdevolle oppas voor onze 11 jaar oude Ridgeback Zoë en onze Cunucu hond, de 6 jaar oude Elsa.
Wij hebben een moderne vrijstaande vakantiewoning, 5 jaar oud, van alle gemakken voorzien, aan de rand van het bos. We hebben een ruime tuin met terras.
Goede wifi.
Bij warm weer zou het fijn zijn als jullie de tuin regelmatig kunnen sproeien. Onkruid wieden mag ;-) maar we proberen dit bij te houden als we hier zelf zijn. Dus hopelijk is het aardig bij als de oppassers komen.
De omgeving is prima geschikt om te wandelen en te fietsen. De honden kunnen echt wel enkele uren alleen blijven.
We zijn op zoek naar 2 personen of 1 persoon die wel 2 honden in bedwang kan houden. Ze zijn ontzettend lief en makkelijk maar aan de lijn kunnen ze behoorlijk trekken als er andere honden aan de lijn langskomen. Op Aruba waar wij 7 maanden per jaar wonen zijn ze niet erg gewend om aan de lijn te lopen dus vandaar dat dat wel eens pittig kan zijn. Bij losloopgebieden zijn er geen problemen.
Zelf huisdieren meenemen liever niet.
Het zou leuk zijn om tevoren even kennis te maken. We zijn er nu !
Ben je geïnteresseerd, neem dan contact met ons op.
Mocht er een goede klik zijn tussen jullie en de honden en ons, wij zoeken als we weer op Aruba zijn ook regelmatig oppas dus wie weet kunnen we dan ook een match hebben ?
Dat is dan dus meestal in de winterperiode.
Dan is het oppassen in een huis met zwembad.
Hartelijke groet,
Martine en Rients
Verantwoordelijkheden
Lief zijn voor de honden en minimaal twee keer per dag een wandeling maken met de honden.
Verder lekker genieten van huis en tuin.
A map is loading...
| Wanneer | 2 augustus 2026 - 17 augustus 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Honden |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
|---|
| Locatie | Putten, Gelderland, Nederland |
|---|