Hallo beste lezer(es),
Nu ik sinds januari ‘25 gepensioneerd ben, heb ik de mogelijkheid en de tijd om eens in een andere omgeving te zijn. En als ik daarbij op poezen/katten mag oppassen, vind ik dat alleen maar super leuk en heel gezellig!! Ik heb jarenlang met mijn gezin altijd 2 katten gehad. Nu wil ik me echter niet meer binden en daarom nu geen katten meer. Maar ik ben wel gek op die grappige, eigenwijze beestjes!!!!
Over mijzelf. Ik ben alleenstaand en heb een appartement in Hilversum. Ik ben heel netjes, betrouwbaar en voel me altijd super verantwoordelijk. Mijn huis is opgeruimd en schoon, dus dat hoop ik ook in een oppashuis te vinden.
U/jij kunt erop vertrouwen dat huis en dieren bij mij in goede handen zijn.
Meer weten? Neem gerust contact met mij op! En wie weet dan tot ziens?!
Hartelijke groet,
Ellen
| Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
|---|
| Reiskostenvergoeding | Geen |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Vogels, Kippen, Kleinvee |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
|---|
| Overige: | eigen vervoer, niet-roker |
|---|
| Voorkeurslanden | Duitsland, Duitsland, Griekenland, Griekenland, Nederland, Nederland, Portugal, Portugal , en 22 meer... |
|---|