Oppas gezocht voor lieve Franse Bulldog (7,,5 jaar) in hartje Amsterdam, 5 juli tot en met 18 juli 2026.
Voor mijn 7.5 jarige Franse bulldog Bumper ben ik op zoek naar een betrouwbare en liefdevolle oppas tijdens mijn verblijf in het buitenland.
Over Bumper:
Bumper is een ontzettend lieve en aanhankelijke hond voor mensen. Hij houdt van gezelschap, knuffels en rustige wandelingen. Wel heeft hij wat moeite met andere hondjes, dus ik zoek iemand die hier rekening mee kan houden ( een hond meenemen is daarom niet mogelijk helaas). Bumper kan niet traplopen dus zal getild moeten worden. Ver lopen is niet mogelijk. Kleine rondjes wel uiteraard.
Over de woonplek:
Je verblijft in mijn ruime appartement op de Singel in Amsterdam, letterlijk 50 meter van zowel het Muntplein als de Kalverstraat – een unieke locatie midden in het historische centrum. Het appartement bevindt zich op de bovenste verdieping (penthouse) van een van de oudste panden van de stad.
Het heeft:
• Twee slaapkamers
• Een grote keuken
• Een ruime, lichte woonkamer vol planten
• Een lift (let op: één klein trapje naar de lift toe)
Wat ik zoek:
Iemand (of een stel)die:
• Goed met honden kan omgaan, en weet hoe om te gaan met honden die liever geen andere viervoeters om zich heen hebben
• Tijdens mijn afwezigheid in het appartement kan verblijven
• Af en toe de planten water wil geven
• Verantwoordelijk en netjes is
Wat je krijgt:
Een flink aantal mooie dagen in een prachtig appartement in hartje Amsterdam, de trouwe en lieve Bumper als gezelschap, en een unieke ervaring in een monumentaal pand.
Lijkt het je leuk om op Bumper te passen of wil je meer weten? Neem gerust contact met me op!
Verantwoordelijkheden
Heel lief zijn voor bumper en hem 3 x per dag uitlaten en hem veel aandacht geven
Plantjes water geven
Een leuke tijd hebben in Amsterdam
A map is loading...
| Wanneer | 5 juli 2026 - 18 juli 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Honden |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen |
|---|
| Locatie | Amsterdam, Noord-Holland, Nederland |
|---|