hallo daar,
Ik ben een dierenvriend en hou erg van rust en natuur, wandelen yoga en lezen. Op het moment probeer ik mijn grafisch werk weer op te pakken. Ik ben net 4 maanden in het buitenland geweest, in Nederland aangekomen bedenk ik dat er nog heel veel te ontdekken valt. Nieuwe invalshoeken, nieuwe dieren. Ik ben extreem netjes :) niet iedereen houdt daarvan dus ik zeg het maar even ;)
Als je nog meer wilt weten, mail me maar gerust!
Ps: het is wel een package deal, ik kom met toy-poedel Tikkie! ze gaat alleen op gras, en ze is heel erg stil, behalve als ze denkt dat ik wordt aangevallen :) verder heb ik 2 zwerfkatten gehad, 1 kwam vanuit St. maarten, Bassie hij was spuug lelijk maar heel erg lief, en 1 uit Nederland Mano, deze was echt heel mooi maar wel een heks
beiden zijn over de 15 geworden. Verder hou ik erg veel van paarden en heb vroeger ook gereden, dus ik ben niet bang. Verder heb ik 2 malterze leeuwtjes gehad, schildpadden en kippen.
| Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
|---|
| Reiskostenvergoeding | Afhankelijk van afstand |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Honden, Vogels, Vissen, Paarden, Kippen, Kleinvee, Knaagdieren, Reptielen |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin, Gasten ontvangen |
|---|
| Overige: | eigen vervoer, niet-roker |
|---|
| Voorkeurslanden | Nederland |
|---|