Hoi! Ik ben Sam, 33 jaar uit Soest en kom graag oppassen; het liefst met 1 tot 100 katten erbij. Ik ben sinds mijn geboorte omringd door deze schatten, dus waar een kat is, voel ik me thuis. En hoewel ik de afgelopen 4 jaar voornamelijk op reis ben geweest (Noord- en Zuid Amerika), heb ik ook daar veel plezier gehaald uit de honderden ontmoetingen met mijn favoriete viervoeters. Mijn camerarol staat vol met deze ontmoetingen, en een kleine greep daarvan staat in mijn profiel. Zo kreeg ik toch nog een beetje dat gevoel van thuis.
Sinds ik terug ben van het reizen, splits ik mijn tijd voornamelijk tussen mijn ouderlijk huis en oppasadressen van vrienden - vaak ook met dieren. Ik hoop in de komende maanden een huis te kopen, dus tot die tijd wil ik mij niet storten in de jacht op een huurhuis en probeer ik zo veel mogelijk budget bij het huis te leggen. Vandaar deze woonoplossing!
Wat u van mij kunt verwachten:
Ik werk vanuit huis, en ben daardoor heel veel thuis. Voor oppas zonder dieren ben ik ook beschikbaar, net als oppas voor een aantal ander soort dieren. Ik houd van een opgeruimd en schoon huis, dus uw huis krijgt u minstens zo schoon terug als dat u 'm achterlaat. En hoewel ik echt een knuffelaar ben, is consent is natuurlijk key: de kat bepaald altijd. Dus ook voor de katten en dieren die niet (of wat minder) knuffelig zijn, ben ik beschikbaar. Dan geniet ik gewoon van hun aanwezigheid!
Ik ben beschikbaar t/m 6 augustus 2026. Daarna vanaf 28 september weer. Bij voorkeur regio Soest/Utrecht/Amsterdam, maar geen vereiste. Minimaal 1 week, maar liever langer.
Hopelijk kunnen we snel eens kennismaken!
Sam
Wie komt er oppassen?Eén persoon
| Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
|---|
| Reiskostenvergoeding | Geen |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Vissen, Kippen, Knaagdieren |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Gasten ontvangen, Tuin, Technisch |
|---|
| Overige: | eigen vervoer, niet-roker |
|---|
| Voorkeurslanden | Nederland |
|---|