Wij, Mathilde en Michiel, zijn op zoek naar een fijne huizen- en kattenoppas tijdens onze reis van 25 januari tot 6 maart.
Wij wonen met heel veel plezier in Rotterdam (vlakbij Coolhaven) samen met onze 4-jarige Spaanse rooie kat Risi.
Ons beneden appartement van 75 m2 en groot terras op het zuiden is perfect voor iemand die houdt van de levendigheid van de stad. Daarnaast kun je binnen en in de tuin de rust opzoeken.
Risi is een kleine kater die graag zelf naar buiten op pad gaat in het hofje bij ons achter, maar echt ver gaat hij niet. Hij is eigenlijk best een pussy ;-) Daarnaast zoekt hij ons altijd iedere dag op, of het nou voor eten is, voor een spelletje of gewoon gezelschap houden.
Verantwoordelijkheden
We zoeken iemand die voor de genoemde periode in ons huis verblijft en dagelijks onze kat verzorgt, d.w.z. voorzien van eten en drinken, een schone kattenbak, en met hem wil chillen en spelen (en de speeltjes onder de bank vandaan kan toveren). Risi heeft een kattenluikje, dus is wat dat betreft vrij zelfstandig.
Wij zelf zijn ook heel blij als je oog hebt voor onze planten binnen (buiten zal niet nodig zijn in de winter).
A map is loading...