Mijn naam is Joyce, ik ben levenslustig, bijna 50 jaar en afkomstig uit België (maar met Nederlandse roots). Van opleiding maatschappelijk werker.
Ik heb een aantal katten gehad voor ik mijn fox-terrier Ronan kreeg, deze heb ik met liefde 10 jaar verzorgd (en elke dag uitgelaten in het bos, heerlijk!).
Mijn leven neemt nu een heel andere wending en Ronan gaat hierdoor bij zijn andere baasje wonen (mijn recente ex waarmee ik Ronan aanschafte)
Want ik verhuis naar Amsterdam (zo snel mogelijk) maar iets vinden dat betaalbaar is en een beetje ruimte geeft is niet gemakkelijk, ik richt me op woongroepen omdat ik die vorm van samenleven het fijnste vind en dat heeft dus tijd nodig. Daarom dat ik momenteel mezelf beschikbaar stel voor huizenoppas, terwijl ik mijn zoektocht verder zet.
Ik heb ook een tijdje voor paarden helpen zorgen maar hier heb ik verder niet veel kennis van. Op mijn huidige woonplek zijn er ook ezeltjes die ik mee verzorg.
Verder ben ik ook een tiental jaren plusmama geweest, dus ik ken wel iets van je belangeloos inzetten voor het welzijn van wezentjes die op je zijn aangewezen ❤️
Bovendien heb ik in mijn jaren 20 veel gereisd, dus ik weet me goed te behelpen en heb weinig nodig om tevreden te zijn, ook hou ik ervan om nieuwe plekken te ontdekken!
Ik heb geen echte voorkeursomgeving of lokaties, ik hou erg veel van bos en water maar ook van de stad en natuurlijk van de zee. Ik heb een auto die de LEZ niet binnenmag, dus dat is belangrijk. En een treinstation niet superver weg is ook handig, want af en toe moet ik dus naar Amsterdam op en af.
| Beschikbaarheid | 5 april 2026 - 29 april 2026
|
|---|
| Reiskostenvergoeding | Afhankelijk van afstand |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Honden, Vissen, Kleinvee |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin, Gasten ontvangen |
|---|
| Voorkeurslanden | Nederland |
|---|