Hoi hoi, wij zijn Marc & Natascha en wonen sinds juni 2026 in het midden van Portugal in een leuk huisje met veel rust, ruimte en natuur om ons heen. Geen directe buren, volop privacy. We wonen in een piepklein dorpje met de grote stad op ± 12 km afstand, dus eigen vervoer is wel noodzakelijk. De omgeving is werkelijk prachtig, met veel rivierstrandjes en de Serra da Estrela (hoogste berg van vasteland Portugal) op ± 45 minuten rijden.
Half mei 2027 gaan we een paar weken naar NL en zoeken voor dan lieve oppassers voor onze 2 honden en 1 poes. De honden hebben heel veel ruimte en hoeven niet perse uitgelaten te worden (mag natuurlijk altijd), maar houden wel van aandacht ofschoon ze zich samen ook goed amuseren. De poes kijkt eerst "de kat uit de boom", maar wordt dan vast beste vrienden met je.
Het belangrijkste vinden we dat de oppassers lief zijn voor onze dieren en ze op tijd voorzien van vers water en eten. Verder hebben we een zalig groot zwembad in de tuin, wat een beetje onderhoud nodig heeft; zorgen dat er genoeg water in blijft en af en toe de zwembadstofzuiger er in aan zetten. Verder vinden we het ook heel belangrijk dat de oppassers hier ook heerlijk gaan genieten van onze mooie casa en de rust.
Wij willen graag vertrekken op zaterdag 15 mei 2027 en zouden het fijn vinden als de oppassers dan hier al in huis zijn, zodat wij jullie kunnen verwelkomen en dat jullie ook pas vertrekken als wij weer terug in Portugal zijn (die datum gaat in overleg met jullie).
Verantwoordelijkheden
Honden en poes eten geven.
Zwembad onderhouden
A map is loading...