Wij, Frans (60) en Heleen (53) en Bob (10), wonen alweer een aantal jaren in het Sauerland, een vakantiebestemming bij uitstek. Wij wonen in een voormalige boerderij waarvan een deel is omgebouwd tot vakantiewoning, in de stal hebben we onze woning gebouwd en er is een apart gastenverblijf. Rondom ons huis is een grote natuurlijke tuin.
Wij hebben een eigenwijze kater Bob van tienjaar, die erg van gezelligheid houdt. Voor kortere periodes zorgen onze buren graag voor Bob maar als we wat langer weggaan is het fijn als hij gezelschap op de bank heeft. Bob houdt niet van honden of andere dieren dus deze kunnen helaas niet mee. De voorkeur gaat uit naar 1 of 2 personen.
We gaan van 16 Februari - 9 Maart 2027 ruim drie weken met vakantie en zoeken iemand die in die periode voor Bob kan zorgen. Een kortere periode is evt ook mogelijk. Dan vraag ik mijn zus voor de laatste week. Je/jullie verblijft in ons privé-gastenverblijf (100 m2, 2 slaapkamers, woonkamer met houtkachel, keuken, badkamer, WC, een goede internetverbinding en Nederlandse TV en centrale Verwarming). Dat maakt het ook mogelijk alvast een dag eerder te komen voor een warme overdracht. We hebben zelf ook jaren in deze woning gewoond voordat onze eigen woning klaar was dus voor Bob is dit nog steeds zijn thuis.
De vakantiewoning zal gedurende onze afwezigheid ook in de weekenden verhuurd zijn. De vakantiewoning is gescheiden van het privé-appartement maar je hoort en ziet elkaar wel op het erf. Onze gasten zijn meestal families met (kleine) kinderen dus die willen nog wel eens rondrennen. We hebben nog twee andere vakantiewoningen in de buurt. Tijdens onze afwezigheid verhuren we die ook in beperkte mate. Rondom de schoonmaak is alles geregeld. Wat we vragen is hulp rondom aankomst en vertrek (verwarming en koelkast aan en uitzetten), de afvaltonnen buiten zetten en wat wassen draaien (in ieder geval de handdoeken).
Mocht er iets zijn in een vakantiehuis dan is het ook fijn als iemand even kan kijken. Het dorp waar we wonen grenst aan de bossen en Winterberg en Willingen zijn 15 km verderop. Grotere steden zoals Paderborn, Kassel en Marburg liggen op een klein uurtje rijden. Je kunt hier heerlijk wandelen en en afhankelijk van het weer fietsen of skiën.
Hebben jullie zin om in ons vakantiestulpje op Bob te passen?
Verantwoordelijkheden
Zorg voor kat Bob en enkele (kamer)planten.
Mocht er sneeuw liggen dan sneeuwruimen
ontvangst en vertrek gasten
afvaltonnen aan de straat zetten
een aantal wassen draaien
A map is loading...