Wij zijn Alex en Maloek een jong koppel van 34 en 33. Wij hebben geen kindjes en willen dat ook niet. We houden van rust en kalmte. Wel hebben wij een poes 🐱 ons Ellie. (Ellie reist nergens mee naar toe, die blijft lekker thuis als wij samen van huis zijn hebben wij een oppas)
In de tussen tijd zijn wij opzoek naar wat ruimte en tijd voor ons zelf.
We zouden graag een keer samen ergens op andere diertjes passen maar evenzeer is de kans ook groter dat we niet samen willen oppassen maar net even zonder elkaar willen zijn. Dit is afhankelijk en bespreekbaar. We zijn beide twee mensen die af en toe wel eens ruimte en tijd voor zichzelf nodig hebben.
Wij hebben beide ervaring met katten en honden. Ons eigen hondje is in 2024 overleden op 15 jarige leeftijd. Wij roken niet en verblijven ook niet waar er binnen gerookt wordt. Wij zijn beide twee rustige mensen, geen feestbeesten, eerder te vergelijken met een omaatje en opaatje. In ons eigen huisje is het altijd netjes, schoon en gaan we zuinig om met onze spulletjes. Dit nemen we dan ook mee in ander mans huis 😊. Verder zijn wij dierenvrienden, we zijn ook beide vegetariër. We hebben het beste voor met alle diertjes. Ojah en deze website is helemaal nieuw voor ons, aanbevolen door een ervaren oppasser in onze vriendengroep.
Wij wonen en werken in Eindhoven