Beste dierenliefhebber,
wij zijn Tim (gepensioneerd) en Eline (nog werkzaam) en wonen op de prachtige en bosrijke Utrechtse Heuvelrug. We houden van natuur, dieren en wandelen. Ons appartement is niet echt geschikt voor huisdieren, daarom is het voor ons een welkom geschenk om op andermans huisdieren te kunnen passen gedurende onze vakanties. We houden van rust en eenvoud en hebben niet veel nodig. Een eigen balkon of privétuin maakt ons erg gelukkig. We hebben beide ruim 20 jaar ervaring met het verzorgen van dieren. Ik heb ervaring met katten, cavia's, konijnen en vissen en mijn man met katten, hamsters, honden, cavia's, vissen en geiten. We zijn natuurlijk ook bereid om voor andere dieren te zorgen.
Hopelijk kunnen we nu of in de toekomst iets voor elkaar betekenen. We kijken ernaar uit van u te horen.
Het allerbeste!
Tim en Eline
Ps. Hoewel nieuw op dit platform hebben we meerdere positieve recensies op andere (huizenoppas)sites, zoals Trusted Housesitters en Airbnb, waarvan wij graag de links met u delen.
Beschikbaarheid:
In Nederland: een (lang) weekend of een klein weekje.
Buitenland: zomer 2026 (vooral juli) zijn we enkele weken beschikbaar voor bijvoorbeeld een locatie in de Alpen of op een plek met een warm droog klimaat.
| Beschikbaarheid | 22 april 2026 - 9 augustus 2026
|
|---|
| Reiskostenvergoeding | Geen |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Vogels, Vissen, Kippen, Knaagdieren, Reptielen |
|---|
| Diensten | Tuin, Dieren verzorgen, Gasten ontvangen |
|---|
| Voorkeurslanden | Spanje, Portugal, Italië, Griekenland, Nederland, Franse Zuidelijke Gebieden, Duitsland, Frankrijk , en 18 meer... |
|---|