Wie wil er in juli 2026 een maand met Morris samenwonen in Amsterdam? Deze zomer gaan wij op reis en zoeken we een lieve, ervaren hondenoppas voor onze Morris (aussiedoodle, reu, 3 jaar).
Hij wordt 3 keer per dag (30-50 minuten) uitgelaten in onze groene omgeving. In huis is hij de makkelijkste hond ter wereld (slaapt veel, is niet druk, sloopt niks). Tijdens een wandeling is hij actief, staat hij graag met zijn poten in het water (maar is geen zwemmer) en gedraagt hij zich sociaal (maar niet naar elke reu). Hij houdt van knuffelen!
Let op: Alleen achterblijven in huis vindt hij niet zo prettig. Hij kan maximaal 4 uur alleen zijn (af en toe), in ruil voor een extra knuffel bij thuiskomst. Het is het fijnst als er meer mensen in huis zijn, zodat er vaak iemand thuis is. Liever geen eigen huisdier meenemen.
Welke hondenvrienden voelen ervoor om in juli 3,5 week met Morris in ons huis te verblijven? We komen we graag met je in contact.
Verantwoordelijkheden
Veel thuis zijn (dus meerdere oppassers gewenst), wandelen, grote knuffelbereidheid.
A map is loading...
| Wanneer | 4 juli 2026 - 31 juli 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Honden |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen |
|---|
| Locatie | Amsterdam, Noord-Holland, Nederland |
|---|