Wij zijn Frans en Petra. Wij zijn 62 en 63 en wonen in Drenthe. Wij zijn gek op dieren en tuinieren en passen graag op jouw huis, als je weg wil. Het maakt niet zo veel uit waar je woont. Buitenland is ook goed.
We houden van de natuur en verzorgen graag de tuin als dat nodig is. Ook eenvoudige klusjes (niet al te moeilijk) kunnen we opknappen als dat nodig is.
Mocht je een oppas zoeken voor je (vakantie)huis, en/of je dieren dan willen we graag met jou in contact komen. We hebben zelf altijd dieren gehad. Onze laatste hond, Charlie is helaas in juni 2023 overleden. We missen de gezelligheid en loopjes. Het maakt niet zo veel uit waar je woont. Een weekend of een paar dagen is echter te kort, het liefst in elk geval 1 week. Voorwaarde is wel dat er goeie wifi is, zodat we kunnen werken als dat nodig is.
Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
---|
Reiskostenvergoeding | Geen |
---|
Oppasdieren | Katten, Honden, Vogels, Vissen, Kippen, Kleinvee, Knaagdieren |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Gasten ontvangen, Tuin, Technisch |
---|
Voorkeurslanden | |
---|