Hoi dierenliefhebber en natuurvrouw,
Reageer gerust, ik zoek nog wél oppas!
Over mij:
Mijn naam is Tessa uit Noordwijk en ik zoek voor mijn oude grijze labrador Luna(14,5jaar) een zorgzame oppas met ervaring met honden en iemand die het misschien leuk lijkt te moestuinen(?). Ik houd zelf erg van duidelijkheid, dus dat geef ik jou ook. En maak graag lijstjes voor je.
Ik ben een tuin en kruidenvrouw, slowtraveler, leeft zonder smartphone en gek op de zee. Veel offline dus.
Over jou:
Om te beginnen zoek ik eerst een vrouw en geen stel vanwege de beschikbare bedden. Omdat ik het erg lastig vind om iemand op haar te laten passen voor de eerste keer zoek ik ervaren iemand. Ik zoek iemand die tevreden is met weinig luxe en geniet van eenvoud. Makkelijk is qus eisen. Misschien ben je een liefhebber van fietsen, surfen, wandelen? Dat kan hier goed.
Ben jij een rustig (niet rokend ) persoon die graag op het strand scharrelt, of lees je bijvoorbeeld graag een boek buiten? ben je zelf fysiek gezond? Groene vingers zijn optioneel. Misschien kunnen we kennismaken?
Waar: Noordwijk zee
Wanneer: juni tot medio juli
Reiskosten: vergoeding in overleg binnen Nederland.
Parkeren voor de deur.
Ik zoek oppas omdat:
Vroeger ging ze overal mee naar toe, maar helaas is dat nu niet meer haalbaar. Ik vind het fijn dat Luna zoveel mogelijk in haar vertrouwde omgeving blijft, omdat ze soms wat traag en vergeetachtig is.
Bonus:
Heb je ook zin om te tuinieren? Dat zou tof zijn. Rondscharrelen, wieden water en, liefde geven aan de tuin? Tussen de bloemen en kruiden thee drinken mwt Luna aan je zij. Oogsten En doen wat je lijf aankan. Daar kunnen we samen over praten...
Omgeving:
foto = van mijn achtertuintje vol bloemen
Het rustige hondenstrand (waar geen strandpaviljoens zijn) en het duinbos zijn op fietsafstand. Noordwijk Boulevard is drukker. Er zijn de Amsterdamse Waterleiding duinen waar je kunt wandelen in rust (zonder hond). En autoluwe duinroutes voor fietsen naar Scheveningen of Zandvoort. Er is een winkelstraat aan zee en het dorp zit op 5 minuten lopen. De woonwijk is voor mensen uit de stad ‘rustig’ te noemen.
Zorg voor oude hond Luna:
Omdat haar conditie nu nog goed is, zoek ik iemand die haar minimaal 1x per dag meeneemt voor een langere wandeling of gewoon een boek wilt lezen in een duinpan met haar naast je. Ze is gek op de zee en dan kijkt ze je aan en ploft ze in het water. Soms zwemmen we samen en daar geniet ze erg van. Ze ligt gemakkelijk aan je zij op een terrasje of bankje tijdens pauze. Ze heeft niet veel nodig, maar iemand die met haar op avontuur gaat en genoeg pauze neemt. Slowtraveler. Rugzakje mee en lekker naar buiten. Als je haar ziet zwemmen geef je haar geen 14 jaar. Ze loopt nog gerust op rustig tempo nog verdeeld over de dag met meerdere pauzes. Ze is geen oude hond die iedere dag hetzelfde straatje om loopt. Luna wil buiten genieten. Neus in de lucht en net als jij lekker rustig genieten van het buiten zijn.
Helaas heeft ze veel bedelgedrag als labrador en is altijd opzoek naar eten, daarom zoek ik iemand die consequent is. Daarmee bedoel ik iemand die begrijpt dat ze geen snacks mag en 'nee ook écht nee is'. Luna blijft aangelijnd!!
Zorg:
Ze heeft als oudje iets meer zorg en aandacht nodig, maar je krijgt er veel liefde voor terug. Daarmee bedoel ik: ze kan wat schrikken door haar staar, is soms erg in diepe slaap en schrikt dan. Ook heeft ze langere pauzes nodig tijdens je wandelingen, maar is is nog fit en loopt graag met je. Soms weet ze even niet en staart ze voor zich uit.
Zelfredzaamheid:
Luna is niet graag alleen thuis meer op haar oude dag, ze kan 4uur maximaal 5 uur alleen thuis zijn als het nodig is mits ze heeft bewogen. Bij extreme hitte blijft ze wél binnen en hoef je alleen ochtend en avond eruit. Al moet je haar uit de zon trekken soms. Als jij iets leuks wilt gaan doen is dit prima als ze maar goed is uitgelaten.
Bereikbaarheid en omgeving
De moestuin is op 10 minuten fietsen.
WIFI aanwezig om thuis te werken.
Let op: de woning is met een bovenverdieping, simpele logeerkamer, redelijke steile trap en een simpele douche.. Geen TV in huis en geen luxe( koffie percolator, droger, wasmachine, koelkast en vriezer) maar geen vaatwasser ofzo.
Supermarkt op loopafstand
Helaas op héle zonnige en windstille dagen hoor je vliegtuigen.
Er is een fiets met oude hondenkar aanwezig. - OV naar o.a Leiden station, Sassenheim station, Voorhout station, Lisse, Katwijk, Den Haag station, Schiphol, Wassenaar) Hillegom station) stopt op 5 minuten lopen.
Winkels, bibliotheek zijn op 5 a 10 minuten loopafstand. Leuke grote boekwinkel met huiskamersfeer en koffiehoek. Markt 1x per week.
De woonwijk is redelijk stil, maar niet groen, veel geparkeerde auto's.
achtertuin is vol met bloemen, warm en een groene rustige oase.
Schuurtje voor je fietsen
Je eigen (ontvlooide) rustige hond mag mee, mits ze niet blaft. Pups en jonge honden zijn minder geschikt.
Heb je dit profiel gelezen en spreekt het je aan? Wat gezellig. Wil je dan een berichtje met je motivatie naar mij sturen? Ik leef zonder smartphone en vind de digitale wereld soms lastig, wees open en ik ben open terug.
Heb je interesse?
Graag alles verder in overleg.
Ik heb een aantal referenties van oppasadressen, want ik heb zelf ook veel oppaservaring.
Verantwoordelijkheden
- Zorgen voor oude hond is prioriteit.
- Zorgen voor de moestuin en planten zou fijn zijn.
A map is loading...
| Wanneer | Geen specifieke periode |
|---|
| Oppasdieren | Honden |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
|---|
| Locatie | Noordwijk, Zuid-Holland, Nederland |
|---|