Van 24 april tot en met 1 mei gaan we een weekje weg. We zijn op zoek naar kattenoppas, die dan ook meteen een weekje in ons huis kan en wil verblijven. We hebben ook een tuin, maar daar hoeft niets aan gedaan te worden.
Onze kat, een Siberische boskat, is wat groter dan de gewone huiskat, maar gedraagt zich verder echt als een doorsnee Hollandse schootkat. Misschien is ze soms wat aanhankelijker (ze kan zomaar bovenop je gaan liggen en eist dan min of meer geaaid te worden) dan een "gemiddelde" kat. Een eerdere poging om haar een weekje in een kattenpension te doen is ons niet goed bevallen (en poes ook niet). Dat doen we dus niet meer. Onze eigen kinderen kunnen echter ook niet altijd zomaar als wij een keertje weggaan, dus vandaar nu deze optie.
We hebben een ruime woning met ook best een grote tuin. het huis is oorspronkelijk uit 1903, maar we hebben aardig gemoderniseerd met ook een grote keuken. We wonen naast Alkmaar (met leuke binnenstad) en op fietsafstand van de Noord-Hollandse stranden (Bergen aan zee, Egmond, Camperduin enz). Er is een treinstation in de buurt (Alkmaar Noord) en je zit ook weer zo op de snelweg naar overal en nergens.
Indien het bevalt willen we in de zomervakantie als het kan gebruik maken van dezelfde opasser(s).
Verantwoordelijkheden
aandacht voor de kat (ze heeft een voerautomaat, dus dat gaat vanzelf goed), een beetje de plantjes water geven. Om de dag de kattenbak verschonen.
A map is loading...
| Wanneer | 23 april 2026 - 30 april 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Katten |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen |
|---|
| Locatie | Sint Pancras, Noord-Holland, Nederland |
|---|