Hallo allemaal, ik ben Lieke, 28 jaar. De afgelopen drie jaar heb ik in het buitenland gewoond en gewerkt, en sinds kort ben ik weer terug in Nederland. Momenteel werk ik in Haarlem en terwijl ik op zoek ben naar een eigen plek, pas ik graag op de huizen en dieren van anderen.
Ik ben een echte dierenliefhebber. Ik heb jarenlang een rode kater gehad en woon nu samen met een Golden Retriever pup (6 maanden). Daarnaast heb ik regelmatig opgepast op de poezen van vrienden en familie. Dieren geven mij veel rust en plezier, en ik vind het belangrijk dat ze zich op hun gemak voelen wanneer hun baasje weg is.
In mijn vrije tijd geniet ik van de natuur, yoga, creatief bezig zijn en het ontdekken van nieuwe plekken. Ik kijk er naar uit om tijdelijk ergens te wonen en goed voor iemands thuis en (huis)dieren te zorgen.
| Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
|---|
| Reiskostenvergoeding | Afhankelijk van afstand |
|---|
| Oppasdieren | Katten, Vissen, Kippen, Knaagdieren |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
|---|
| Voorkeurslanden | Nederland |
|---|