Op 18 april vertrek ik voor 2 weken met mijn twee jongens naar Marokko voor een rondreis.
Ik denk dat het voor onze beestenboel het fijnst is als er iemand in ons huis komt logeren i.p.v. dat de buren 1x per dag komen voeren en de hond naar een opvang moet.
Vandaar dat ik onze woning graag aanbied als tijdelijk vakantieoord voor iemand die de prachtige Achterhoek wil ontdekken.
Wij wonen hier met veel plezier in ons fijne huisje. Niet luxe (geen afwasmachine en het toilet is alleen beneden), maar wel een heerlijke locatie. Lopend direct vanaf huis binnen een paar minuten lekker langs rivier de Berkel, aan verschillende wandel en fietsroutes en klompenpad. Het Lankheet, Haaksbergerveen, Buursezand, Witteveen etc. etc. Half uurtje naar Enschede. 6km tot Eibergen, waar supermarkten e.d. te vinden zijn. Heerlijke tuin rondom (vrijstaand huisje) met lekkere plekjes om te zitten, privacy, maar ook fijne buren als er iets is.
Onze beestenboel bestaat uit onze lieve hond Tommie, nog wat jong, enthousiast en onbenullig, maar een goedzak! Kruising kooiker x koningspoedel. Onze Twee katten (Oosters) Pim en Pom, moeder en dochter van 11 en 13 jaar, mogen graag in de avond even op schoot komen zitten.
Onze verzameling van 7 kipjes (gratis dagelijks heerlijke eitjes). Tommie kan gemakkelijk mee op pad als je een dagje ergens heen wilt. Ook vindt hij het prima om een paar uurtjes zelf op het huis te passen.
Wie vindt het leuk om in ons huis te verblijven tijdens deze vakantie?
Verantwoordelijkheden
Voor de dieren zorgen, hond, katten, kippen. Plantjes in leven houden is ook fijn :)
A map is loading...
| Wanneer | 17 april 2026 - 1 mei 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Katten, Honden, Kippen |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen |
|---|
| Locatie | Rekken, Gelderland, Nederland |
|---|