We hebben een huis in Spanje en zoeken iemand die af en toe hier wil oppassen. Geen rokers graag. De twee poezen zijn niet graag lang alleen en verzorging door een lieve buurvrouw geeft toch niet altijd een goed gevoel voor een wat langere periode. We wonen in Eksel een zeer groene en rustige omgeving in Belgisch Limburg. Net over de grens bij Bergeyk. We zijn zelf Nederlanders. Umi de hond gaat soms mee naar Spanje komende periode niet dus die hoort bij de beestenbende.
Ons huis is een mooie moderne villa met een grote tuin. Het is in een rustige omgeving. Zeer geschikt voor wandelen en fietsen. Een auto is wel handig.
Verantwoordelijkheden
Gezelschap voor de poezen die graag wat aandacht krijgen . De Golden Umi wil graag wandelen, dat gaat hier uitstekend want er is veel bos in deze omgeving. Kipjes , zijdehoenders af en toe toespreken en controleren of ze eten nodig hebben en een beetje vers hooi opstrooien in het kippenhok . We hebben een tuinman die om de week komt en die wil graag wel een bakkie koffie.
A map is loading...
| Wanneer | 27 mei 2026 - 14 juni 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Katten, Honden, Vissen, Kippen |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen |
|---|
| Locatie | Hechtel-Eksel, Vlaanderen, België |
|---|