Wij zoeken een oppas voor ons huis en onze hond en kat in de periode 2 - 12 juli. We hebben een heerlijk huis met tuin in Amsterdam, in een rustige buurt dicht bij het Westerpark en het centrum.
Onze hond Kika is een hele vrolijke en lieve Appenzeller die ook een eigen wil heeft en niet alle honden even leuk vindt. Ze luistert goed maar een beetje ervaring met honden is wel gewenst. Verder hebben we onze kat Oscar die ook wat gezelschap en zorg nodig heeft. Het is een buitenkat en een beetje afstandelijk, maar stiekem liever dan hij wil toegeven. Hij is heel zelfstandig, ligt overdag veel te slapen in huis of in de tuin en is 's nachts vaak ook graag op pad buiten. De zorg voor hem beperkt zich tot eten geven, een schone drinkbak en de deur opendoen ;-) en als het je lukt af en toe een knuffel.
We hebben al een aantal keer eerder via deze site oppassers gevonden en dat is aan beide kanten goed bevallen. Dus lijkt je het wat om je thuis te maken in ons huis en op onze Kika & Oscar te passen, dan horen we het graag!
Verantwoordelijkheden
Zorgen voor onze hond kat en af en toe de planten water geven
A map is loading...
| Wanneer | 2 juli 2026 - 12 juli 2026
|
|---|
| Oppasdieren | Katten, Honden |
|---|
| Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
|---|
| Locatie | Amsterdam, Noord-Holland, Nederland |
|---|