VOOR DE MEIVAKANTIE HEBBEN WIJ INMIDDELS EEN OPPASHUIS...
In 2020 hebben wij met groot verdriet afscheid moeten nemen van ons poedelhondje Flips. Hij kwam uit een asiel en heeft 9 jaar bij ons gewoond. Het gemis van een hond in huis is er altijd maar we willen niet meer aan een hond beginnen omdat we dan ook een stukje vrijheid in moeten leveren. Om die reden passen wij regelmatig op honden en katten van vrienden en buren om hun die vrijheid te geven en wij lekker kunnen knuffelen met honden en/of katten en genieten van hun aanwezigheid.
Wij zijn Tamara (47) en Martijn (48) en hebben een zoontje Tobi die op 21 april 11 jaar wordt. Ook hij houdt van honden, katten en knaagdieren en vindt het leuk om ze te knuffelen en honden uit te laten. Uiteraard het uitlaten met ons erbij. In 2012 zijn wij aan een honden/katten trim cursus begonnen en hebben stage gelopen bij een salon in Gorinchem. Door een verhuizing hebben wij de cursus niet afgemaakt maar wel heel veel ervaring op gedaan met verschillende honden/katten.
Ook passen we weleens op huisdieren in hun eigen omgeving en hebben wij ook op meerdere huizen/appartementen zonder huisdieren gepast als vrienden/familie op vakantie gingen. Zo kan je elkaar mooi helpen.
We begrijpen dat het best een stap kan zijn om vreemde mensen in je eigen vertrouwde huis te laten maar gegarandeerd dat wij om zullen gaan met een huis van een ander zoals wij met die van ons omgaan. Wij hebben een aansprakelijkheidsverzekering dus dat is alvast gedekt mocht dit nodig zijn.
We nemen ook graag ons eigen dekbed en kussen mee 🤗
Martijn is van origine timmerman dus mocht het nodig zijn dan kunnen kleine reparaties in een huis waar wij mogen verblijven uitgevoerd worden. Ik zelf ben behoorlijk georganiseerd en vind het niet erg om een lap door bijvoorbeeld de koelkast te halen.
We roken niet en drinken geen alcohol. Maar we zijn absoluut niet saai 😁
We vinden het wel prettig om in huizen te komen waar niet is gerookt!!
Ook vinden we het leuk om voor knaagdieren, reptielen en/of kippen te zorgen. Wij zijn mensen die van opruimen/schoonmaken houden en hebben ons eigen huis en tuin altijd op orde. Garantie bij terugkomst dat alles op orde is zoals jullie het hebben achtergelaten 😉
We zijn voornamelijk in de schoolvakanties van midden Nederland beschikbaar maar weekenden en feestdagen kan uiteraard in overleg.
We stellen ons graag persoonlijk voor om te bekijken of er een match is ☕
Liefs,
Tamara, Martijn en Tobi 🌹
Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
---|
Reiskostenvergoeding | Geen |
---|
Oppasdieren | Katten, Honden, Vogels, Vissen, Kippen, Knaagdieren, Reptielen |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Tuin, Technisch, Gasten ontvangen |
---|
Voorkeurslanden | Nederland, Duitsland, België, Frankrijk, Spanje, Oostenrijk |
---|