Hallo ik ben Joyce,
Ondanks dat ik 61 ben, voel ik me niet zo oud.
Ik ben behoorlijk fit en hou van de meeste dieren .
In het dagdagelijkse ben ik reflexologisch therapeut en hypnotherapeut. Ik ben een alleenstaande oma (mijn zoon heeft een kindje) en ik hou enorm van veel van wat het leven te bieden heeft.
Omdat ik graag reis, maar daar ook niet altijd het geld voor heb, lijkt het me heel fijn om het nuttige met het aangename te verenigen.
Vertrouwen in elkaar hebben is een hoog goed, net als veiligheid. Mijn uitgangspunt is altijd: ík behandel jou en jouw spullen/dieren zoals ik dat zelf ook graag zou willen. Ik hou van dieren, maar ik kan niet met álle dieren omgaan. Wel met honden en de meeste normale huisdieren.
Ik zoek geen superuitdaging, maar een fijne plek waar mijn hulp één á twee weken gewenst is zodat jullie er even tussenuit kunnen gaan. (En ík daarna niet overspannen naar huis hoef te gaan 😅)
Omdat ik een hele zachtmoedige hond heb (die erg goed luistert!) kijk ook ik best zorgvuldig naar een oppashuis. Want ik wil haar wel meenemen.
Beschikbaarheid | Geen specifieke periode |
---|
Reiskostenvergoeding | Afhankelijk van afstand |
---|
Oppasdieren | Katten, Honden, Kippen, Kleinvee |
---|
Diensten | Gasten ontvangen, Dieren verzorgen, Tuin |
---|
Voorkeurslanden | België, Duitsland, Frankrijk, Griekenland, Hongarije, Italië, Nederland, Portugal , en 17 meer... |
---|