Sinds vorig jaar heb ik twee katten die door hun moeder als kitten bij mij gedropt zijn….heel apart. Ik heb tot een jaar of tien geleden altijd honden en katten gehad, maar na het overlijden van mijn laatste kat besloten om me niet meer te binden. Had ik gedacht ja….dus toch! Ze heten Gaia en Sirus, zijn nogal schuw voor vreemden en veel buiten, maar ‘‘s avonds en ‘‘s nachts binnen . Gaia zoekt mijn gezelschap overdag wel vaak op, maar Sirus houdt er wat ik noem kantoortijden op na, hoewel hij nu en dan binnen loopt om een hapje te eten.
Mijn huis, een oude boerderij, staat in het oudste deel van het enclave dorp Baarle-Nassau-Hertog. Centraal tussen Tilburg-Breda-Turnhout en is goed bereikbaar met openbaar vervoer. Er zij veel fiets-en wandelroutes in de omgeving. Als je de straat oversteekt zit je al in de akkers. Het huis is redelijk gemoderniseerd en en beschikt over moderne hedendaagse voorzieningen.
Vorig jaar hebben mijn vriend en ik een oud campertje gekocht, waar wij mee op stap willen en nu ben ik dus op zoek naar iemand die kan oppassen vanwege mijn katten.
Mijn dochter woont hier dan wel in de buurt en wil ze ook wel verzorgen, maar ik vind het prettig om toch iemand in huis te hebben, die meer tijd en aandacht voor ze heeft.
Plan was om rond 25 mei te vertrekken, maar dit wordt wat later ivm reparatie aan de camper.eind juni willen we terug zijn.
Vraag vooral als je meer wilt weten.
Lieve groet, Greetje
Verantwoordelijkheden
Katten verzorgen, huis en tuin verzorgen
A map is loading...
Wanneer | Geen specifieke periode |
---|
Oppasdieren | Katten |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
---|
Locatie | Baarle-Nassau, Noord-Brabant, Nederland |
---|