Wij zoeken een betrouwbare dierenliefhebber voor de periode van 8 maart – 15 maart 2025 en voor de periode van 29 juni – 11 juli (deze periode is nog niet definitief).
We wonen heerlijk ruim en rustig aan de rand van het dorp in een vrijstaande (schone) woning met een grote tuin met vrij uitzicht. We hebben 3 honden en de jongste en grootste gaat altijd gezellig mee op vakantie, maar Naya (13 jaar) kan niet meer mee en Beagle kruising Fayna (ong. 10 jaar) houdt helaas helemaal niet van auto rijden en vindt veel dingen spannend. Het zijn 2 oudere dames die 2 x per dag nog een stukje lopen van maximaal 15/20 minuten en verder tussendoor nog een keer een plas doen. Tussen het eten en uitlaten door slapen ze veel, waardoor ze overdag ook makkelijk een paar uur alleen kunnen zijn.
Daarnaast hebben we nog onze kat Kwibus van 6 jaar die overdag veel op stap is, maar zich altijd netjes meldt als het etenstijd is en s nachts binnen is.
Verder hebben we 6 kippen en een haan die zorgen voor heerlijke eitjes. Wij maken altijd elke ochtend even het nachthok schoon, voorzien ze van lekkers en zetten de buitenren open. ’s Avonds zetten we die weer dicht i.v.m. de aanwezige vossen en het nachthok sluit automatisch.
We hebben een bakker aan het begin van de straat, een biologische supermarkt en een Lidl op ongeveer 3 kilometer afstand. In de omgeving kun je heerlijk wandelen en fietsen, er is bos in de buurt en meerdere restaurantjes.
Heb je belangstelling om in een van deze periodes voor ons huis en dieren te zorgen, dan ontvangen we graag je gemotiveerde reactie. Vooraf maken we graag eerst even kennis om o.a. onze wederzijdse wensen af te stemmen!
Verantwoordelijkheden
Zorg voor onze 2 honden, kat, kippen, ons huis en onze tuin
A map is loading...
Wanneer | 8 maart 2025 - 15 maart 2025
29 juni 2025 - 11 juli 2025
|
---|
Oppasdieren | Katten, Honden, Kippen |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
---|
Locatie | Oosteind, Noord-Brabant, Nederland |
---|