Ik ga van 21 oktober t/m 10 november op reis en zoek voor deze periode n oppas voor Milu, mijn lief klein zwart katje.
Zij heeft behoefte aan gezelschap om zich heen en daarom wil ik haar liever niet achter laten met alleen iemand die eten komt geven. Ze gaat naar buiten als ik thuis ben en vindt gezelschap om tegen te kletsen en kopjes aan te geven belangrijk.
Ze is wat schuw naar vreemden, maar went snel aan iemand om zich heen. Binnenshuis ligt ze graag boven, op de stoel onder de tafel of naast me op de bank. Oppakken is niet haar favoriete bezigheid, maar kan wel gewoon.
Ik woon in een relatief rustige straat in een rijtjeshuis aan de rand van Den Haag op korte afstand van duinen, strand en Kijkduin. Ook het centrum van Den Haag is goed bereikbaar.
Buiten de zorg voor Milu vraag ik alleen om de post uit de brievenbus te halen en planten water te geven.
Verantwoordelijkheden
Zoals hierboven al staat is de verzorging voor Milu en gezelschap voor haar de belangrijkste taak. Dat betekent niet dat je als oppasser niet weg kunt. Milu is gewend om op de dag of avond alleen te zijn. Ze is veelal binnen en vindt t gezellig om aandacht te krijgen en aandacht te geven.
A map is loading...
Wanneer | 21 oktober 2025 - 10 november 2025
|
---|
Oppasdieren | Katten |
---|
Diensten | Dieren verzorgen |
---|
Locatie | Den Haag, Zuid-Holland, Nederland |
---|