Hoi! Wij zijn Anouk en Loki. Samen wonen wij in een fijn huis in Enschede. Anouk gaat deze zomer drie weken op vakantie naar Italië. Het liefst neemt zij Loki mee, maar Loki vindt dat een minder goed idee. Om die reden zijn wij opzoek naar iemand die gedurende drie weken op Loki kan passen!
Loki
Loki is een hele lieve poes, die sinds november 2024 bij Anouk woont. Ze is wat bang aangelegd, en zeker in het begin had ze veel tijd nodig om te wennen. Inmiddels voelt ze zich helemaal vertrouwd en thuis, en nu ze sinds een paar weken ook altijd naar buiten kan raakt ze steeds meer gewend aan geluiden en bewegingen. Loki is ontzettend lief en aanhankelijk, en vooral aaitjes over haar kop vindt ze heerlijk. Ze vindt het leuk om buiten door de tuin te lopen en naar de vlinders te kijken, om daarna miauwend naar binnen te komen voor wat aandacht en knuffels. Thuis hebben we wat speeltjes voor haar, maar haar meest favoriete blijft toch het ceintuur van de badjas, ook al vindt ze de muis en het touwtje ook best leuk. Loki zal wat tijd nodig hebben om aan nieuwe mensen te wennen, maar uit ervaring weten we dat, met wat geduld, dit best snel kan gaan en ze zich daarna helemaal bij je thuis kan voelen!
Anouk
Ik (Anouk) ben 25 jaar en woon sinds 3 jaar in Enschede. Ik heb hier de studie gezondheidswetenschappen gedaan op de Universiteit Twente, en ben hier toen komen wonen. Ik werk vier dagen per week in Zwolle, bij Hogeschool Windesheim, als onderzoeker. Naast mijn werk heb ik veel hobby's en hou ik ervan om bezig te zijn. Zo speel ik volleybal in Losser, ga ik zo nu en dan hardlopen, en doe ik mee aan groepslessen in de sportschool. Als het lekker weer is ga ik af en toe mountainbiken of zwemmen. Daarnaast ben ik elke dag wel in de tuin te vinden, om te relaxen of wat te werken. Ik vind het heerlijk ontspannend om in de moestuin bezig te gaan, maar ik heb hier nog niet heel veel ervaring mee! Ook dit jaar heb ik weer flink wat verschillende soorten groeten gezaaid, dus ik hoop dat het een mooie oogst gaat worden!
Ons huis
Loki en ik wonen in de wijk Pathmos in Enschede. Ons huis bevindt zich op loopafstand van het volkspark. Het station en de stad zijn 7 minuten fietsen, of 20/ 25 minuten lopen. Ons huis bestaat uit drie verdiepingen. Beneden is de woonkamer met open keuken, een tuin, de hal en de wc. Met een trap ga je naar de eerste verdieping, waar zich de slaapkamer, werkkamer en badkamer bevinden. Op de derde verdieping staat de wasmachine, en is nog een kamer waar veel ruimte is en die niet veel wordt gebruikt. Hier staan onder andere een loopband, wat yoga spullen en een modeltreinbaan die nog in de maak is. Hier mag uiteraard gebruik van gemaakt worden!
Enschede
Enschede is een leuke en gezellige stad. Vooral op de oude markt is het altijd druk en zitten de terrassen zowel in de winter als in de zomer vol. Dit jaar bestaat Enschede 700 jaar, waardoor er veel activiteiten worden georganiseerd in en om de stad. In het centrum kan je leuk winkelen en zijn er veel restaurants en cafés. Daarnaast zijn er ook veel leuke musea en tentoonstellingen. Rondom Enschede kan je prachtig wandelen en fietsen, en ben je voor je het weet de grens over naar Duitsland.
Verantwoordelijkheden
Voor Loki zorgen: eten geven, kattenbak schoonmaken, spelen en knuffelen.
De moestuin bijhouden: de planten watergeven, zo nu en dan wat onkruid verwijderen, oogsten als het al kan!
Het huis: de planten binnen watergeven, af en toe stofzuigen/ schoonmaken.
A map is loading...
Wanneer | 7 juli 2025 - 15 juli 2025
22 juli 2025 - 12 augustus 2025
|
---|
Oppasdieren | Katten |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
---|
Locatie | Enschede, Overijssel, Nederland |
---|