Ik zoek leuke mensen die van Italië & dieren houden ( niet rokers ) die graag op drie jonge, gezellige en lieve katten wil oppassen . Katten zijn 2.5 ( Moeder Puddu ) en 2 jaar oud (Pina en Tarzan ) , Ik woon in een duplex huis met 20 hectares erom heen waarvan 2 hectares mijn tuin is. Katten zijn indoors en outdoors. Iemand die van natuur, van wandelen en van leuke pittoreske dorpjes houdt , kan zich hier wel vinden. Mijn katten zijn heel sociaal , houden van contact en spelen . Soms slapen ze naast je in bed , Nu met de hitte zijn ze overdag binnen en s avonds zijn ze de hort op. Ik heb twee slaapkamers, een is beneden met deur en een is er boven de woonkamer, een open zolder . Huis is 130 m2 , 1 badkamer. Ik heb een groot terras met prachtig uitzicht op de heuvels.
Dozza is een klein dorpje naast de stad Imola ( Grand Prix Italië locatie ) en op 25/30 km van de stad Bologna verwijderd. Het ligt in het wijngebied : "Colli di Imola" .
Trein station is op 12 minuten afstand * Imola of Castel S. Pietro Terme * Het vliegveld van Bologna is op 45 min rijden vanaf hier.
Ik heb naast mij een buurman Paolo , gepensioneerd , die de katten ook soms verzorgt .De tuin wordt gedeeld met hem maar hij heeft zijn eigen gedeelte. Het is hier heel rustig daar het huis aan een landweggetje ligt op een heuvel . Je hebt een auto nodig want er is geen public transport vanaf hier. Vanaf Via Emilia ( 6 km vanaf hier)zijn er fietspaden tot aan in Imola.
Ik werk als gids voor een Canadees bedrijf Butterfield & Robinson en ben vaak dus weg voor 2 à 3 weken. Het zou fijn zijn als we elkaar al 1 dag van te voren kunnen ontmoeten. Er zijn hier veel B & B in de regio voor die eerste nacht.
Ik heb al 4 x mensen gehad in mijn huissie via deze website voor een verblijf van 1 à drie weken. Het is mij héél goed bevallen.
Meer info kan ik later delen, via private message.
Merci ! bedankt !
Verantwoordelijkheden
Voor de katten zorgen, 2 x per dag eten geven , bedjes schoonhouden, kattenbakken , huisje en terras schoon houden. Mijn katten zijn erg sociaal dus houden van gezelschap en spelen. Katten begrijpen Nederlands en Italiaans : ) Ik vraag een kleine bijdrage voor de energie , gas, daar die hier op het platteland heel duur is ( GPL) en de ENEL electriciteit voor de airco . ( 75 euro per week 1 a 2 personen)
A map is loading...
Wanneer | 21 juli 2025 - 31 juli 2025
25 augustus 2025 - 2 september 2025
|
---|
Oppasdieren | Katten |
---|
Diensten | Dieren verzorgen |
---|
Locatie | Dozza, Emilia-Romagna, Italië |
---|