Hallo! We zijn een warm, informeel, internationaal gezin met 3 kinderen van 15, 13 en 12 jaar. Ik ben Engelse en mijn man is Nederlander. We wonen sinds vier jaar in een prachtig dorpje in Noord Brabant, niet ver van Den Bosch, in een groot huis met weiland en een mooi uitzicht.
We hebben best veel geweldige en dierbare vrienden met 'fur and features!' Een lieve 'rescue' hond (husky-mix), 2 poezen, 3 kippen (Catherine, Diana en Megan), 7 cavia's, 1 grote en vriendelijke Fries (Tjark) en een ondeugende Welsh X pony van 25 jaar (Dries) een knuffelijk Konik pony (Piotr), en een heerlijk American mini pony (Rody)!
We gaan graag als gezin in de zomer op vakantie. Dan is het voor ons heel belangrijk dat vriendelijk en capabele mensen hier wonen om voor alles goed te zorgen.
De data voor de zomervakantie 2025 zijn maandag 21 juli t/m zaterdag 2 augustus.
Graag contact maken voor verdere kennismaking!
Looking forward to hearing from you.
Verantwoordelijkheden
In ons huis wonen en slapen. Regelmatig overdag thuis willen zijn. We laten alles netjes achter en verwachten dat het ook netjes achtergelaten wordt. We hebben meestal 1 x per week hulp in het huis met schoonmaken. Het gras maaien. De planten binnen en buiten water geven. De dieren verzorgen en veel liefde geven!
A map is loading...
Wanneer | 21 juli 2025 - 2 augustus 2025
|
---|
Oppasdieren | Katten, Honden, Paarden, Kippen, Knaagdieren |
---|
Diensten | Dieren verzorgen, Tuin |
---|
Locatie | Heusden, Noord-Brabant, Nederland |
---|